Změny na Svobodné televizi

Změny na Svobodné televizi
11.březen 2023

Zdravím všechny přátele Svobodné televize. Vzhledem k tomu, že jsem byl poslední dobou extrémně vytížený pracovními a rodinnými povinnostmi, tak nezbýval čas na psaní. Dnes se to pokusím napravit a vše důležité za poslední dobu se pokusím shrnout v tomto článku.

Jako první se chci vrátit k natáčení s mým přítelem Antonínem Baudyšem. Osobně to považuji za jedno z nejlepších sezení, protože Tonda má neuvěřitelný konceptuální pohled na současnou světovou situaci a umí to podat svým osobitým, ale zároveň velmi kultivovaný stylem. Na první díl se můžete podívat zde: https://svtv.info/videos/rdh-043-antonin-baudys-1-cast-americane-mohou-ztratit-celou-ukrajinu.html. Druhý díl, který se věnuje zejména situaci okolo Číny, budu střihat zítra, takže by mohl být k dispozici nejpozději v pondělí.

Antonín Baudyš ve studiu La casa verde

Příští týden připravujeme v rámci pořadu Rozum do hrsti velmi zajímavou superdebatu, mezi dvěma velmi inteligentními a vzdělanými ženami, jimiž jsou PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D a Ing. Ivana Turková, Ph.D. Moderovat to bude opět Daniel Šváb a já nepochybuji o tom, že se podaří natočit velmi kvalitní materiál, který vás bude bavit a přinese vám spoustu zajímavých informací. Dále se můžete těšit na rozhovor s Ing. Jaroslavem Novákem nejen o válečných reparacích.

Jistě jste si všimli, že jsme ukončili spolupráci se studiem Kadaň a se studiem Plzeň. Hlavním důvodem byla dlouhodobě špatná komunikace a neochota více se podílet na rozvoji a zkvalitňování tohoto projektu. Oběma dvoum subjektům samozřejmě přejeme mnoho úspěchů v jejich další práci. Do projektu naopak integrujeme dvě zbrusu nová studia, jimiž jsou Svět kolem nás Kataríny Benkö,  který se specializuje na rozhovory a diskuze v rámci platformy živého vysílání na telegramu a pak je to videoblog paní doktorky Turkové, která přináší velmi zajímavé postřehy k aktulní politické situaci.

V rámci rozšiřování naší působnosti také přinášíme podcasty na platformách Spotify a Apple podcast pro studio Klenoty života a také se můžete těšit na brzké zprovoznění podcastů Vítkova Tapin rádia. No a ještě doplním, že jsem konečně opravil funkčnost našeho kontaktního formuláře, takže máte opět možnost zasílat nám vaše dotazy a postřehy.

To je ode mě dnes vše a doufám, že budu mít do budoucna více času na psaní a odmlka mezi tímto a dalším článkem bude mnohem kratší ...

Autor článku:
Ing. Petr Kovář
Autor článku je absolventem Fakulty aplikovaný věd Západočeské univerzity v Plzni. Jeho oborem je informatika, softwarové architektury a dále multimediální a hypermediální systémy. Je téměř výhradním autorem seznamovací aplikace iDating a seznamovacích portálů seznamte.se a spoznajmesa.sk. V současné době se zabývá na plný úvazek eliminací cenzurních zásahů zejména v oblasti alternativních politických názorů, a takzvaných dezinformací a konspirací na internetu. V jeho pojetí neexistuje nic jako dezinformace, ale pouze informace. Je iniciátorem, programátorem a tvůrcem obsahu pro projekt Svobodné televize SVTV.INFO. Je také majitelem multimediálního studia "La casa verde", kde vytváří alternativní videa pro politickou a ezoterickou scénu. Mezi jeho zájmy patří kryptoměny, blockchain, duchovno, alternativní politika, pránické léčení, programování a multimédia. V současné době žije se svou manželkou, synem a třemi kočkami na vesnické usedlosti nedaleko Plzně.