Jiří Havel nás navštívil ve studiu La casa verde

Jiří Havel nás navštívil ve studiu La casa verde
12.listopad 2022

Aktivista Jiří Havel nás navštívil u nás ve studiu a společně s Danem Švábem udělali velmi zajímavý rozhovor. Probíral se Jiřího nový projekt Národní rada obnovy a také se opět hovořilo o možnostech sjednocení vlastenecké opozice napříč politickým spektrem.

Rozhovor byl veden v přátelské atmosféře, protože Jiří s Danem se již znají z minulosti, neboť spolu již spolupracovali. Jeho zkušenosti, profesionalita a workoholismus je přesně to co naše vlastenecká alternativní scéna potřebuje. Jeho nový projekt Národní rada obnovy, je myšlenkou velmi blízkou mému konceptu jakési Národní fronty, která by spojovala celou vlasteneckou scénu z prava doleva.

Jsem rád za možnost seznámit se sním, protože jsem zjistil, že máme mnoho společného. Oba dva jsme otcové od rodiny, kteří upozadili vlastní byznys a začali se naplno věnovat projektu záchrany naší vlasti před korporátním fašismem a možnou budoucí islamizací. Projednali jsme možnosti budoucí spolupráce především na alternativní politické scéně a také bych byl rád, pokud by se Jiří rozhodl přidat k projektu SVTV.INFO Svobodné televizi. Moje bohaté zkušenosti s programováním webů a tvorbou multimediálního obsahu, by se mohli skvěle doplňovat s Jiřího znalostmi z oblasti marketingu a taktéž multimédií. Mým snem je totiž vytvořit silné alternativní médium, které by časem zastřešovalo více alternativních projeků s cílem celodeního částečně živého vysílání. Zázemí a technologie k tomu máme k dispozici, ale čekají nás ještě dlohé měsíce tvrdé práce. 

Rozhovor by měl být k dispozici nejpozději v úterý. Mezitím se můžete těšit na druhou část rozhovoru s Norbertem Naxerou a Josefem Skálou.

Jiří Havel a Daniel Šváb ve studiu La casa verde

Autor článku:
Ing. Petr Kovář
Autor článku je absolventem Fakulty aplikovaný věd Západočeské univerzity v Plzni. Jeho oborem je informatika, softwarové architektury a dále multimediální a hypermediální systémy. Je téměř výhradním autorem seznamovací aplikace iDating a seznamovacích portálů seznamte.se a spoznajmesa.sk. V současné době se zabývá na plný úvazek eliminací cenzurních zásahů zejména v oblasti alternativních politických názorů, a takzvaných dezinformací a konspirací na internetu. V jeho pojetí neexistuje nic jako dezinformace, ale pouze informace. Je iniciátorem, programátorem a tvůrcem obsahu pro projekt Svobodné televize SVTV.INFO. Je také majitelem multimediálního studia "La casa verde", kde vytváří alternativní videa pro politickou a ezoterickou scénu. Mezi jeho zájmy patří kryptoměny, blockchain, duchovno, alternativní politika, pránické léčení, programování a multimédia. V současné době žije se svou manželkou, synem a třemi kočkami na vesnické usedlosti nedaleko Plzně.